Łączna liczba wyświetleń

sobota, 14 listopada 2015

Epitafium dla Dżihadi Johna

Dżihadi John Brytyjczyk pochodzenia kuwejckiego wychowany i wyedukowany w Anglii zasłynął jako bojownik Państwa Islamskiego obcinaniem głów europejskich zakładników. Nie przekonała go chrześcijańska kultura miłości:

Mt 5,38-39,44
Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi!

A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują

Nie przekonały go obowiązująca w Europie lewacka polityczna poprawność, multi-kulti, zielone światło dla muzułmańskich uchodźców.

Nie przekonał go obowiązujący w Europie zakaz kary śmierci.

Aby wpłynąć na Europejczyków, robił to co robił, z pasją, najlepiej jak umiał. I stał się męczennikiem. Bo dosięgnął go atak drona. Bezlitosny atak nastąpił wbrew chrześcijańskiej kulturze miłości, wbrew politycznej poprawności, wbrew polityce multi-kulti, wbrew oficjalnie nakazanej miłości do muzułmanów i przede wszystkim wbrew zakazowi stosowania kary śmierci. Czy męczeńska śmierć Dżihadi Johna przyniosła przełom?

Niestety nie. Słuchałem dziś w lewackim radiu RDC dyskusji o zamachach w Paryżu. Dyskutanci byli przede wszystkim zatroskani, że zamach ugodzi w liberalną demokrację, ponieważ zostanie propagandowo wykorzystany przez prawicę. Prawica powtórzy swoje głęboko niesłuszne, absurdalne tezy:

- że winni są muzułmanie, a to nieprawda, bo islam to religia miłości

- że winna jest liberalna polityka przyjmowania uchodźców, a to absurd bo zamachów dokonują imigranci w drugim lub trzecim pokoleniu (wiadomo już, że co najmniej jednym z zamachowców był aktualny imigrant)

- że trzeba skończyć z multi-kulti, a to wbrew zasadom humanizmu i liberalnej demokracji

- że trzeba wprowadzić ostry reżim bezpieczeństwa i kar – a to antydemokratyczny autorytaryzm

Dla równowagi przeprowadzono rozmowę telefoniczną z przyszłym ministrem Witoldem Waszczykowskim, który wypowiedział się zupełnie rozsądnie: zablokować imigrację, dofinansować pobyt uchodźców w Turcji, Jordanii, Libanie, realnie zaangażować się w rozwiązanie sytuacji w Syrii i Libii, zlikwidować Państwo Islamskie – pomimo, że nieoficjalnie popierane jest przez niektóre mocarstwa sunnickie. Zapytany o kwotę uchodźców do przyjęcia których zobowiązała się Polska, odpowiedział, że nie ma mowy o żadnych kwotach, należy zgodnie z przepisami dokładnie i wnikliwie rozpatrywać wniosek każdego uchodźcy, który musi udowodnić swoją tożsamość i to że był i byłby w swoim kraju prześladowany, i że nie stanowi dla nas zagrożenia.

Wypowiedź przyszłego ministra spraw zagranicznych wywołała konsternację i zgrozę wśród lewackich dyskutantów. Jeden z nich zauważył, że dobrze, że Polska jest małym krajem, bo nasz minister będzie kompromitował tylko mały kraj, a nie duży.

Ilu jeszcze męczenników będzie potrzeba, dopóki we wszystkich państwach Europy nie zmyjemy lewackiego gówna i nie rozpoczniemy właściwego działania.

Powracam do słów z księgi św. Mateusza, uważam, że współcześnie tak można by je odczytać:

Nie stawiajcie oporu złemu  – jeśli zło się unicestwi, nie trzeba mu stawiać oporu.

Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek – zniszcz go.

Nadstaw mu i drugi! – jeśli to poprzednie nie pomoże, zniszcz jego rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, plemię.

Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują - głęboka miłość musi być odpowiedzialna.

19 komentarzy:

 1. Bo likwidacja islamskiego terrororyzmu jest prosta niczym podpalenie budki z kebabami, bo to w końcu "rodzina" terrorysty. Albo jak danie w gębę syryjskiemu chrześcijaninowi, bo "ciapaty". A potem wystarczy tylko zbombarodwać Iran, Syrię, dla pewności też Malezję, bo to przecież jedno plugawstwo.

  Chrystus byłby dumny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat byłem dzisiaj na kebabie.

   Zasmuciłem Chrystusa!

   Usuń
  2. Kebab jest smaczny, ale - jak twierdzą dietetycy - cholernie niezdrowy. :)

   Usuń
  3. Aż sprawdziłem. Przynajmniej zdrowszy od Mc Donalda:

   wszystko zależy od tego, jak jest przyrządzony, tzn. z jakiego mięsa, jakie zostały użyte sosy, jaka pita itd. Np. kebab składający się z bułki "grube ciasto", mięsa wołowego, mięso cielęcego, warzyw (kukurydza konserwowa, ogórek, pomidor, kapusta biała, kapusta czerwona, cebula), sosu majonezowego jest opcją bardzo kaloryczną i niezdrową. Taki kebab waży około 450 g i dostarcza 878 kcal, w tym 37 g białka, 43 g tłuszczu - głównie nasyconego), 83 g węglowodanów (głównie z oczyszczonej mąki) i tylko 5 g błonnika pokarmowego. Kebab z mięsem baranim będzie zawierał jeszcze więcej tłuszczu i kcal, natomiast z kurczakiem i sosem jogurtowym znacznie mniej tłuszczu i kcal. Z pewnością taki kebab jest zdrowszy od hamburgerów czy frytek, gdzie znajdzie Pan ogromne ilości soli, tłuszczu trans i cukrów prostych. Co ważne, w kebabie - w przeciwieństwie do innych fast foodów - mięso nie jest smażone na tłuszczu, tylko pieczone, zatem jest zdrowsze. Gdyby zrezygnować z białej bułki i zamówić kebab na talerzu z surówkami i sosem jogurtowym, to powstaje nam całkiem przyjemne danie. Jednak ze wszystkim, również w jedzeniu kebabów, należy zachować umiar. Istotne jest też to, aby miejsce, w którym kupujemy kebab, było czyste i nie wzbudzało Pana niepokoju.

   http://www.poradnikzdrowie.pl/eksperci/pytania/czy-kebab-jest-zdrowy/78124/1/

   Usuń
  4. @Kamil Politowicz,

   Kamilu przestań sobie wycierać ateistyczną gębę Chrystusem - mogę Cię prosić?

   Usuń
  5. @Kamil Politowicz,

   "Bo likwidacja islamskiego terrororyzmu jest prosta niczym podpalenie budki z kebabami, bo to w końcu "rodzina" terrorysty."

   To leć z zażaleniem do władz Izraela, bo to ich patent - wyburzają nawet całe domy należące do rodzin terrorystów. Tylko pamiętaj, że podobni Tobie okrzykną Cię wtedy antysemitą.

   Usuń
 2. Jeśli merytoryczna i wyważona wypowiedź pana W. spotkała się z oburzeniem, to można od razu postawić krechę na tych ludziach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @ Kira
   Nie tylko lewacy z wymienionego przez Dibeliusa radia z "głęboko trosko" biadolą, że fakty mogą skłonić ogół ludzi do myślenia i odrzucenia ich steku klamstw o "religii pokoju", czyli łajdackiej doktrynie wojennej. Te same bzdury głoszą nimfy z pewnej "kurwiarni", co biorąc pod uwagę wiek tych ptaszynek, skladam na karb czwartego stadium ich choroby zawodowej, plus być może narkotyków.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. Ci lewacy nigdy niczego się nie nauczą. Ich świat będzie walił się im na głowy, a oni dalej będą biadolić swoje mądrości, wypierdziane przez różnych Michników.

   Usuń
  3. Szanowny Stary Niedźwiedziu,

   " Te same bzdury głoszą nimfy z pewnej "kurwiarni", co biorąc pod uwagę wiek tych ptaszynek, skladam na karb czwartego stadium ich choroby zawodowej, plus być może narkotyków."

   Nie być może narkotyków, ale z całą pewnością narkotyków. Chyba nie myślisz, że kanalia sama przepala zioło ze swojej przydomowej plantacji. Ciekawe czy już zaczął wysyłać zwoje plony do nowo pozyskanych katoliczek za dychę?

   Usuń
  4. Czcigodny Tie Fighterze
   Jedna z nich popisała się radą, żeby w obliczu agresji beżowego bydła wziąć różaniec, paść na kolana i wzywać pomocy Matki Boskiej.
   Jeszcze niedawno takie pomysły złożyłbym na karb "katolicyzmu objawowego" (wszystko na pokaz, zero zrozumienia oboiązków, jakie nakłada wiara). Ale Twoja hipoteza również to tłumaczy.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 3. Czcigodny Dibeliusie
  Bo likwidacja cywilizacji europejskiej jest prosta niczym skazanie jedynie na prace społeczne islamskich skurwysynów, gwałcących zbiorowo nieletnią dziewczynkę. Czy jak nakłanianie przez policję pobitych i okradzionych sklepikarzy, by nie rozpowiadali, co ich spotkało, bo to mogłoby stawiać "uchodźców" w złym świetle. Lub tłumaczenie pasażerom okradzionego z bagaży i wymazanego gównem autokaru, że nic sie nie stało. Co na pewno zaakceptuje inne gówno, które dałoby sie posiekać za legalizację narkotyków i pedalskie "adopcje". A Europę poucza mieszkając tam, dokąd inwazja islamskiego bydła nie sięga.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Stary Niedźwiedziu,
   Po zmianie rządu Kanada wycofała się z udziału w działaniach militarnych przeciwko Państwu Islamskiemu:

   Nathan Cirillo (†25 l.) zginął z rąk islamskiego zamachowca Michaela Zehafa-Bibeau. Żołnierz pełnił wartę honorową przy Grobie Nieznanego Żołnierza w Ottawie, kiedy 32-letni terrorysta do niego strzelił. Z śmiercią kaprala nie potrafią pogodzić się jego rodzice, 6-letni syn i ukochane psy, które wciąż czekają na powrót pana.

   Serdecznie pozdrawiam

   Usuń
  2. Czcigodny Dibeliusie
   Dziękuję za tę informację. Nie wiedziałem, że islamskie śmierdziele już i w Kanadzie dają próbki swoich możliwości.
   Za rodzinę kaprala Cirillo oczywiście się pomodlę. Informacja o reakcji jego psów wzruszyła mnie, ale nie zaskoczyła. Znam inny przypadek psa, który aż do swojej śmierci codziennie wychodzil na przystanek autobusowy w oczekiwaniu na pojawienie się zmarłego pana, który tym środkiem komunikacji wracał z pracy. Takiego psa cenię nieskończenie wyżej od ludzkiego gówna, ze wszystkich sił popierającego niszczenie kraju, w którym zamieszkało. A z oddali probującego szkodzić Polsce, bo niestety ma prawo głosu w polskich wyborach.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 4. Czasem się zastanawiam słuchając tych wszystkich "zwolenników liberalnej polityki przyjmowania uchodźców", czy by zmienili zdanie, gdyby im dżihadyści wysadzili ich własne domy z ich żonami i dziećmi w środku, czy też przyjęli by i to z dumą i godnością głosząc, że polityka "otwartej Europy" wymaga ofiar i poświęcenia?

  A skoro już mowa o poświęceniu i ofiarach Dibeliusie, to nie mogę zrozumieć, w imię czego się tak katujesz słuchając tego lewackiego radia RDC?
  To kolejny post w którym o nim wspominasz, zupełnie jakbyś nie mógł złapać żadnej innej stacji radiowej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi Smurffie, właśnie staram się wytłumaczyć pewnemu idiocie, że nie tylko terroryzm jest problemem. Problemem są niezasymilowani, sfrustrowani, radykalizujący się muzułmanie. Być może w innym czasie, innym regionie problemem byliby hinduiści, chrześcijanie, ateiści. Nie wiem. Dzisiaj, w Europie, problemem jest wojujący islam. Nie ten od bomb, a ten od powolnego, ale uporczywego wymuszania na ludności tubylczej dostosowania się do zwyczajów muzułmanów.

   Usuń
  2. Smurffie,
   Większość mediów w Polsce jest w dyspozycji lewaków. Aby dowiedzieć się, co knują, muszę czegoś słuchać np. stojąc w korkach w drodze do pracy. A RDC mi odpowiada dzięki formule cyklu półgodzinnego: wiadomości, parę minut muzyki i ponad 20 min rozmowy. Lewackość RDC jest szczera i naiwna w odróżnieniu od starających się perfidnie maskować głównych mediów reżimowych. Ostatnio zresztą nieśmiało starają się poprawić:

   redaktor naczelna Ewa Wanat została zwolniona dyscyplinarnie przez zarząd RDC. W oświadczeniu prezes RDC Jolanta Kaczmarek wyjaśniła, że powodem decyzji o rozwiązaniu umowy o pracę była utrata zaufania do Ewy Wanat, której "działania i wypowiedzi pozostawały w jawnym konflikcie i godziły w dobre imię spółki".Chodzi o prywatny wpis dziennikarki w portalu społecznościowym. Wanat wypowiedziała się w nim o dzieciach małżeństwa Elbanowskich, którzy sprzeciwiają się posyłaniu sześciolatków do szkoły i prowadzą w tej sprawie ogólnopolską kampanię. Wanat napisała: "Dlaczego polskie sześciolatki są głupsze od rówieśników z Włoch, Francji i Niemiec? A może tylko państwu Elbanowskim rodzą się takie nierozgarnięte dzieci?".
   http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,18818844,mike-urbaniak-i-maciej-nowak-odchodza-z-rdc-czy-za-ewa-wanat.html

   Usuń
  3. Pełna zgoda Kiro, szkoda tylko, że nie do wszystkich to dociera.

   No cóż Dibeliusie, lewackie media trzymają się mocno, taka prawda.
   O sprawie Ewy Wanat już kiedyś czytałem, ale to nie pierwszy taki przypadek, można by nawet rzec, że nasze media kultywują dosyć bogatą tradycję w tym zakresie.

   Usuń
  4. " "Dlaczego polskie sześciolatki są głupsze od rówieśników z Włoch, Francji i Niemiec? A może tylko państwu Elbanowskim rodzą się takie nierozgarnięte dzieci?"."

   Desygnat nazwy Ewa Wanat najwyraźniej padł ofiarą własnej głupoty, albowiem zważywszy na wiek desygnatu on też poszedł do szkoły po staremu - czyli w wieku 7 lat. Zatem gdybym był złośliwy napisałbym, że państwu Wanat też urodziło się niedorozwinięte dziecko - Ewa. W starym systemie istniała możliwość posyłania sześciolatków do szkół - jeśli te przewyższały intelektualnie swoich rówieśników. Zatem desygnat nazwy Wanat chciał obrazić Państwa Elbanowskich, a niechcący obraził swoich rodziców i siebie. Poniżej podaję link do rozmowy Tuska z Elbanowskimi, gdzie Tusk nie potrafi sensownie wyjaśnić dlaczego tak bardzo chce zmusić dzieci do podejmowania nauki w wieku 6 lat. Może desygnat nazwy Wanat powinien tego właśnie wysłuchać, w nadziei, że jej niezbyt rozgarnięty rozumek coś załapie.

   https://www.youtube.com/watch?v=bW0v-SMMmMA

   Usuń