Łączna liczba wyświetleń

środa, 25 kwietnia 2012

Dwa rodzaje antysemityzmu

W mojej ocenie większość Polaków to antysemici. Antysemityzm jest jednym z filarów naszej tożsamości narodowej. Wystarczy poczytać komentarze w necie pod dowolnym tekstem odnoszącym się do Żydów lub Izraela:

Żydzi stosują odpowiedzialność zbiorową wobec Palestyńczyków. Za wystrzelenie rakiety w stronę Izraela (na ogól nikogo nie zabijającą bo to chałupnicze rakiety) Żydzi odpowiadają morderczym atakiem w cywili palestyńskich, tresując ich: nie chcecie śmierci swoich dzieci to zmuście Hamas do zaprzestania oporu.

W dodatku Żydzi mają pretensję do innych że mają czelność coś zarzucać Żydom, kiedy oni mogą to czynić bo był holocaust podczas II w. ś. a ich rakiety niosą ze sobą radość, miłość i braterstwo, nie to co rakiety Hamas będące krwawe, antypostępowe i antydemokratyczne!

Dobry Żyd to nie zdemaskowany Żyd a ty się demaskujesz. Wiec uważasz że Polacy zaakceptują: Kto dobrze mówi o Izraelu ten mądry a kto mówi źle o Izraelu ten przygłup? Powiedziałeś już Polakom co robili Żydzi Polakom w XIX i XX w.? Jak wydawali Polaków i pomagali zaborcom?
Żyd, chyba ci się coś popierniczyło pod tą jarmułką, jeżeli twierdzisz, że te ziemie od zawsze należały do izraela. Żaden Arab nie może spać spokojnie, gdy w pobliżu są żydzi. Przypomnieć ci masakry jakie twoi humanitarni bracia przeprowadzali na Palestyńczykach ? Od 1948 r. ten pseudo państwowy twór zwany izraelem, morduje, grabi i prowadzi wojnę ze wszystkimi dookoła.

I nie podnoś tutaj kwestii antysemityzmu, który stworzyliście na użytek Przedsiębiorstwa Holokaust, a raczej Wielkiej Holobzdury by czerpać korzyści od wszystkich, gdzie zginął choć jeden żyd. Antysemita zaś to nie człowiek, który nienawidzi żydów, tylko ten, którego nienawidzą żydzi, bo widzi was takimi jakimi jesteście, a nie takimi za jakich chcecie uchodzić. A prawda jest taka, że gdziekolwiek się znajdujecie tam jątrzycie, podżegacie, oszukujecie i kradniecie, tak wygląda wasz chazarski charakter.

Rozróżniam dwa rodzaje polskiego antysemityzmu - odpowiedzialny i nieodpowiedzialny:
Antysemita odpowiedzialny czuje się odpowiedzialny właśnie za kilkaset lat generalnie pokojowego współżycia i współpracy naszych narodów. Dba o polski interes narodowy i przeciwstawia się bezczelnym próbom ogłupiania, oszukiwania, wykorzystywania i poniżania Polaków przez niektóre środowiska żydowskie. Dba też jednak o to aby nie krzywdzono Żydów. Tacy antysemici paradoksalnie w czasie okupacji ratowali Żydów, niejednokrotnie płacąc za to własnym życiem.

Antysemita nieodpowiedzialny żadnej odpowiedzialności za los Żydów nie czuje. Może być ich świadomym wrogiem i dążyć do dokończenia dzieła Adolfa Hitlera. Ale częściej bywa kochającym ludzkość humanistą i w związku z tym de facto odmawia Izraelowi prawa do skutecznej obrony – co przyniosłoby efekt jak w zdaniu poprzednim.

Mózg lewaka nigdy nie zrozumie, że narody i państwa od tysiącleci walczyły o ziemię, wpływy i bogactwo i jedyną realną zasadą jest zwycięstwo silniejszego lub rozumniejszego. Także przodkowie Polaków  nie byli pomiędzy Odrą i Bugiem od zawsze, plemiona słowiańskie opanowały te tereny wypierając poprzedników.  Względnie trwały pokój pomiędzy Polakami, Niemcami i Ukraińcami nastąpił po krwawej wojnie i brutalnych przesiedleniach.

Ja pozostając antysemitą odpowiedzialnym, popieram prawo Izraela do skutecznej i rozsądnej  obrony, oraz strategiczną współpracę Polski z Izraelem. Przeciwstawiam się natomiast dążeniu do wyłudzenia odszkodowań od Polski przez niektóre środowiska żydowskie. Nie popieram także ustawicznych wysiłków  mediów żydowskich w Polsce zmierzających do całkowitego ogłupienia i poniżenia naszego narodu.

niedziela, 15 kwietnia 2012

Kompromitacja posła Kotlińskiego

Katarzyna Waśniewska nie planowała zostać matką. Kiedy zaszła w ciążę wzięła szybki ślub cywilny z Bartłomiejem Waśniewskim. Po urodzeniu Madzi przez pewiem czas czuła, że rola matki ją przytłacza. Madzia była wcześniakiem. Podczas porodu omal nie udusiła się pępowiną, potem przez 3 tygodnie leżała w inkubatorze. Dla 22-letniej kobiety, która nie chciała jeszcze dziecka to musiał być ogromny wstrząs. Poseł Roman Kotliński z Ruchu Palikota uważa, że Katarzyna Waśniewska nie nadawała się na matkę. Jego zdaniem gdyby mogła dokonać aborcji nie byłoby cyrku medialnego z Waśniewskimi, którzy chcą być gwiazdami.

http://www.se.pl/matka-madzi,119983/

Poseł Kotliński za bardzo się rozpędził z krytyką matki Madzi. Najnowszy hit lewackiej walki o „wolność” to przecież aborcja po urodzeniu. Według artykułu słynnych australijskich humanistów Alberto Giubilini i Franceski Minerva:
“We claim that killing a newborn could be ethically permissible in all the circumstances where abortion would be. Such circumstances include cases where the newborn has the potential to have an (at least) acceptable life, but the well-being of the family is at risk,” the article reads. “We propose to call this practice ‘after-birth abortion,’

Jeśli potwierdzą się oskarżenia wysuwane wobec matki Madzi, to może stać się ona ikoną polskiego lewactwa, pionierką „after-birth abortion”, przy której zblednie dotychczasowa gwiazda – pani Tysiąc. Do tego matka Madzi jest fotogeniczna i ma talent aktorski.

A więc wstyd – panie pośle Kotliński.

piątek, 13 kwietnia 2012

Ucieczka z Onetu

Nieludzkie traktowanie blogerów na onecie można porównać do wirtualnego Holocaustu. Kto może ucieka, przeczuwając, jaki los może spotkać tych co zostaną. Mam nadzieję, że na tym portalu znajdę schronienie pomimo swoich katolicko-narodowych poglądów.

Alleluja i do przodu